Продавець РЕСУРС - ТЕХНО розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
93 відгуків
РЕСУРС-ТЕХНО
Контакти
+380 (50) 503-47-61
Контактна особа
+380 (96) 599-73-12
Контактна особа
РЕСУРС - ТЕХНО
Сергій Іванович
м.Васильків,(Оріентір) вул.Комарова 66а, ресторан "Наш Крим"(колишній "Парадіз"), вул. Комарова 66а). Просимо про дату та час відвідування повідомити заздалегідь., Васильків, Україна
resurs-tehno.com.uasin1960@ukr.net+380505034761

Потрібен фундамент під дерев'яний дачний будиночок

Потрібен фундамент під дерев'яний дачний будиночок

Під час будівельних робіт на дачних ділянках, а також зведення будиночків для баз відпочинку важливо приділити увагу фундаменту. І не тільки підібрати його конструктивне рішення, але і оцінити його рентабельність. Якщо будівництво велося під керівництвом фахівців, то не варто переживати – вони зобов'язані знати всю технологію повністю і обов'язково реалізують проект з вірним фундаментом. Однак, у разі самостійних робіт, коли невідомо, чи потрібний фундамент під дачний будиночок в принципі і як його заливати, слід попередньо вивчити питання і розібратися з усіма різновидами підстави для дому.

 

Особливості експлуатації будівель

Перше, про що слід попередити кожного, хто збирається своїми силам проводити будівельні роботи – відкидати сумнівні аргументи. Як би не стверджував сусід, що фундамент під дачний будиночок своїми руками залити неможливо або що він буде коштувати в рази більше самого будиночка – міфи. Насправді, фундамент виступає найважливішим елементом системи, в якій будинок, фундамент і сам грунт невід'ємні одне від одного. І саме проблеми з грунтом створюють близько 85% незапланованих обвалень. Проблеми, викликані природними чинниками, наприклад, підмиванням грунту – біда для дачних будиночків, які стоять просто на землі.

До того ж, варто враховувати фактори експлуатації будівлі. У зимовий період, коли будинок не буде опалюватися, під ним накопичується конденсат. Результатом такого процесу буде розбухання матеріалів для фундаменту, наприклад, глини. Тому важливо завчасно робити дренажі, які б відводиш вологу. Додатково, підошовна частина будови повинна бути утеплена.

Щоб зрозуміти, як правильно залити фундамент під дачний будиночок, слід звернути увагу на те, з чого виготовлені стіни. На сьогоднішній день найпопулярнішими матеріалами для будівництва є:

  • СІП-панелі;

  • дерев'яний зруб;

  • газо - і пінобетонні блоки.

Якщо будинок дерев'яний, то краще рішення точки зору економії коштів і простоти роботи – палевий або стовпчастий фундамент з ростверком з металу. Але якщо необхідний фундамент під невеликий дачний будиночок, де використовувалася цегляна кладка або бетонна, то доведеться заливати бетоном монолітні балки для більшої міцності.

Як би не було велике бажання змайструвати всі без сторонньої допомоги, людині, що не володіє профільною освітою, буде вкрай складно правильно зробити вузли сполучення стін, цоколя, перекриттів, виготовити водовідведення. До того ж, варто врахувати рівень грунтових вод, тип розрізу геологічних платов, що пролягають під землею. Допомогти в цьому може компанія Ресурс-Техно, яка виконає всі первинні розрахунки. Адже реконструкція і ремонт будівель вийде значно дорожче, ніж спочатку правильне планування.

 

Варіації фундаменту: поради щодо вибору

Перед тем, как разобраться в том, какими могут быть фундаменты, мы бы хотели еще раз ответить на один из самых популярных вопросов - можно ли построить дачный деревянный домик без фундамента и будет ли такое строение стойким. Конечно, можно поставить каркас прямиком на землю, однако, всегда лучше подойти к решению вопроса комплексно и вложив немного, получить намного больше. Поскольку долговечность постройки – немаловажный фактор.

Что стоит учесть перед строительством фундамента:

  • состав грунта;

  • УГВ;

  • степень промерзания почвы в холодный период;

  • рельеф участка.

Учитывая такие параметры, можно предложить универсальные рекомендации - как залить фундамент под дачный домик и выбрать его подходящую конструкцию.

  1. Если вы хотите сделать пол «по грунту», то лучше остановить выбор на плавающей или утепленной плите. Мелкозаглубленный ленточный фундамент (МЗЛФ) создаст двойную работу – придется делать ленту и стяжку.

  2. Если рельеф территории можно отнести в категории «сложный» (песчаный, гравийный, скальный), то лучшим решением будет использовать буронабивные или винтовые сваи.

  3. Мелкозаглубленний стрічковий фундамент рекомендують використовувати для зрубових будівель. Він володіє достатньою жорсткістю, щоб після перших морозів не виконувати реставраційні роботи.

  4. Якщо на території спостерігається перепад висот, то на допомогу прийде утеплена ребриста плита.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner