Продавець РЕСУРС - ТЕХНО розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
93 відгуків
РЕСУРС-ТЕХНО
Контакти
+380 (50) 503-47-61
+380 (96) 599-73-12
РЕСУРС - ТЕХНО
Сергей Иванович
г.Васильков, ул.Полевая 61 (Поиск по навигатору: г.Васильков, ресторан "Парадиз", ул. Комарова 66А). Просим о дате и времени посещения сообщить заранее., Київ, Україна
resurs-tehno.com.uasin1960@ukr.net+380505034761

Який фундамент краще для дачного будиночка

Який фундамент краще для дачного будиночка

Ви задумали побудувати дачний будиночок.Як людина, серйозно підходить до такого важливого питання, ви розумієте, що будь-який будинок починається з фундаменту і наскільки якісним буде фундамент, настільки довговічним в експлуатації буде ваш дачний будиночок.З іншого боку – фундамент це досить дорогий елемент будинку і при виборі важливо визначити - як не витратити зайві кошти, необхідні для будівництва будинку.

Перш за все, у виборі фундаменту під каркасний дерев'яний будинок, необхідно враховувати, що такі будинки мають невелику вагу і не вимагають масивного складного фундаменту.Деякі, не зовсім чесні забудовники, частенько обдурюють замовників, наполягаючи на масивному, складному фундаменті, бажаючи заробити більше грошей.У нас інше ставлення до наших клієнтів, і ми розповімо, який фундамент слід вибрати при замовленні дерев'яного, каркасного будинку, з описом переваг та недоліків кожного виду фундаменту.


Варіант No1. Стовпчастий фундамент.
Підходить для невеликих одноповерхових будиночків, на ділянках з відносно рівним рельєфом місцевості.

На малюнку видно певну кількість стовпчиків(залежить від розмірів конструкції), необхідних для надійності будинку.Стовпчики встановлюються так, щоб рівномірно розподілити вагу і забезпечити «нульовий»(строго горизонтальний) рівень підстави будинку.Тому,з урахуванням нерівності рельєфу місцевості, вони вкопуються на різну глибину, в більш високих ділянках глибше, в більш низьких вище.
Переваги: Невелика вартість, простота і швидкість установки.Встановлюється нашою бригадою, безпосередньо в момент монтажу будинку.
Недоліки: Не підходить для дачних будиночків більше одного поверху.Не підходить для установки на ділянках з високим рівнем грунтових вод.На ділянках з перепадом висоти більше 30см,необхідно вирівнювання грунту.


Варіант No2. Стрічковий фундамент.
Підходить практично для всіх видів каркасних будиночків.


З урахуванням невеликої ваги каркасного будинку, не варто робити велику глибину(50-70см, як правило, достатньо).Обов'язкова «перемичка» всередині периметра.
Переваги: Підходить для всіх видів каркасних(і не тільки каркасних) будинків. Міцний, надійний.Дозволяє надалі, при бажанні обкласти будинок цеглою.
Недоліки: Більш дорогий(порівняно з стовпчастим, дорожче в 7-8раз). Необхідно забезпечити під'їзд великогабаритного міксера безпосередньо на майданчику.Необхідно час на застигання.Обмежений температурний режим роботи, не нижче мінус 7градусов.


Варіант 3. Смуговий фундамент
Є менш дорогим варіантом стрічкового фундаменту.

З конструкції виключені елементи, не несуть корисного навантаження(у дачних будиночках за нашою технологією).Достоїнства і недоліки такі ж, як у стрічковому.
Переваги: Підходить для всіх видів каркасних будинків, монтуються за нашою технологією. Міцний, надійний.Дешевше стрічкового на 20-25% без шкоди для міцності.
Недоліки: Більш дорогий(порівняно з стовпчастим, дорожче в 3-5раз). Необхідно забезпечити під'їзд великогабаритного міксера безпосередньо на майданчику.Необхідно час на застигання.Обмежений температурний режим роботи, не нижче мінус 7градусов.
Варіант No4 Монолітна плита.
Вкрай рідко використовуваний варіант, необхідний на заболочених ділянках, «плаваючих грунтах».Як правило, люди рідко набувають такі ділянки під забудову.

Переваги: Надійний для установки будинків на ділянках з проблемним грунтом.
Недоліки: Дорогий. Необхідно забезпечити під'їзд великогабаритного міксера безпосередньо на майданчику.Необхідно час на застигання.Обмежений температурний режим роботи, не нижче мінус 7градусов.
Найбільш часто, ми рекомендуємо для наших будинків вибирати Варіант No1 для одноповерхових конструкцій і Варіант No3 для дачних будинків з мансардним поверхом.
Існують і інші види фундаментів – Пальовий, плитковий,гвинтовий та інші.Але в наших випадках вони не використовувалися. Окремо слід зупинитися на гвинтовому.Часто замовники ставлять питання, саме з цього виду фундаменту.При підрахунку вартості, відмовляються і вибирають інші види фундаментів.Секрет простий - при всій видимій простоті, винтвой фундамент в каркасних дачних будиночках вимагає монтажу великої кількості точок опор, що значно підвищує його вартість, крім того, потрібне спеціальне обладнання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner